Wyciąganie wtryskiwaczy w Warszawie

Wyciąganie, wyjmowanie zapieczonych wtrysków – bez zdejmowania głowicy

 

✅  wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy

wymiana wtryskiwaczy u klienta

urwany wtrysk, wtryskiwacz

dojazd do klienta w podane miejsce

Profesjonalne wyciąganie wtryskiwaczy – to MY! 🙂

Zajmujemy się wyciąganiem zapieczonych oraz urwanych wtryskiwaczy z dojazdem do klienta.

Bardzo często dojeżdżamy do warsztatów samochodowych. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Dojedziemy w każde miejsce wyznaczone przez klienta. 

Oprócz wyciągania wtryskiwaczy oferujemy: wykręcanie urwanych świec żarowych

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Obejmują one skuteczne wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy. Głównym zadaniem takich elementów jest precyzyjne dostarczenie silnikowi dawki paliwa, która została obliczona przez sterownik. Czasami jednak takie elementy mogą wymagać demontażu lub wymiany. W takiej sytuacji może dojść do zapieczenia wtryskiwacza.

W przypadku trudności z wyjęciem zapieczonego wtryskiwacza, nie ma sensu uderzanie go czy też wykonywanie innych czynności na własną rękę, ponieważ mogą one doprowadzić do uszkodzeń w jednostce napędowej. Współczesne silniki są bardzo wrażliwe na różnego typu uszkodzenia i stosowanie samodzielnych prób wyjęcia zapieczonego wtryskiwacza może doprowadzić do poważnych awarii silnika.

Zapieczenie w przypadku wtryskiwaczy potrafi być bardzo silne i żadne domowe metody jego usuwania nie będą skuteczne. O wiele bardziej rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy fachowców, do grona których zalicza się oczywiście nasza firma.

Skuteczne wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy

Dużą zaletą naszej firmy jest fakt zatrudniania wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. Nasi fachowcy mogą się pochwalić rozległą wiedzą w zakresie usuwania zapieczonych, a nawet połamanych wtryskiwaczy czy też świec żarowych. Wszystkie zlecenia są wykonywane precyzyjnie i jednocześnie w krótkim czasie.

Do dyspozycji naszych fachowców oddajemy nowoczesne wyposażenie. Dzięki temu sprzętowi, charakteryzującemu się dużą siłą, potrafimy efektywnie wyjmować nawet silnie zapieczone wtryskiwacze. Zaletą naszej oferty jest zdolność do wyciągania wtryskiwaczy bez konieczności demontażu głowicy silnika. Opcja ta jest więc znacznie szybsza i trwa zaledwie kilka godzin, a nie dni. Co więcej, brak demontażu głowicy sprawia, że nasza usługa jest o wiele bardziej bezpieczna.

W przypadku pojawienia się problemu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, warsztatami samochodowymi, autoryzowanymi serwisami oraz różnymi firmami dysponującymi własnymi pojazdami.

4.7/5 - (4 votes)