Wykręcanie urwanych świec żarowych Warszawa

Wykręcanie świec żarowych – mobilny serwis – dojeżdżamy do klientów

 

✅  wykręcanie urwanych świec żarowych

wymiana świec żarowych

wyciąganie urwanych żarników

wykręcanie urwanych świec zapłonowych

Witam wszystkich klientów!

Jesteśmy mobilny serwisem, który wykręca zapieczone bądź urwane świece żarowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej tematyce. Wykręcamy urwane świece żarowe od kilkunastu lat. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który umożliwi skuteczne usunięcie świecy.

Gwarantujemy szybki dojazd i szybkie załatwienie sprawy. 

Oprócz wykręcanie urwanych świec oferujemy: wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy

Specjalizacją naszej firmy jest między innymi skuteczne wyciąganie urwanych świec żarowych. Są to istotne elementy silników wysokoprężnych, odpowiedzialne za podgrzewanie wnętrza cylindrów. W wyniku takiego działania, rozruch dieslowskiej jednostki napędowej jest znacznie ułatwiony. Czasami może jednak dojść do urwania oraz połamania takiej świecy nawet na kilka kawałków. W przypadku takiej skomplikowanej awarii, domowe sposoby wyciągania świec są bezskuteczne. Warto więc skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy autoryzowane serwisy pojazdów, niezależne warsztaty, firmy transportowe i inne posiadające własne samochody, a także klientów indywidualnych. Każdemu zapewniamy fachowe podejście do wykonywanej usługi.

Skuteczne wyciąganie urwanych świec żarowych

Czasami, w wyniku różnych zdarzeń może dojść do urwania świecy w miejscu, które sprawia, że standardowe wykręcenie jest niemożliwe. Na szczęście w naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy doskonale radzą sobie ze standardowymi oraz bardziej złożonymi problemami obejmującymi urwane świece żarowe. Posiadają oni wiedzę oraz umiejętności praktyczne z zakresu precyzyjnego wyjmowania świec.

Oczywiście w naszej pracy korzystamy z innowacyjnego wyposażenia. Dzięki niemu potrafimy skutecznie i bezpiecznie wyciągać świece połamane nawet na kilka kawałków. Co więcej, stosowane przez nas rozwiązania technologiczne sprawiają, że potrafimy wyciągać urwane świece bez demontażu głowicy silnika.

W porównaniu ze standardową usługą obejmującą demontaż, nasza praca nie zajmuje kilku dni, tylko maksymalnie kilka godzin. Dodatkowo brak demontażu i ponownego montażu sprawia, że w silniki nie pojawiają się żadne nieszczelności czy też inne problemy. Nasza pomoc jest więc szybsza, tańsza, skuteczniejsza i przede wszystkim bezpieczna dla jednostki napędowej.

W przypadku pojawienia się konieczności skorzystania z naszych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. W każdym przypadku gwarantujemy skuteczne działanie i fachowe podejście do zlecenia.

5/5 - (3 votes)